ליצירת קשר:

03-9170555

 

טרמפולינה לחצר - אחלה פעילות

איך בוחרים מהי הטרמפולינה המתאימה ביותר לבית?

טרמפולינה לחצר מהווה הפעלה לילדים, אפשרות משחק ובילוי להורים עם  הילדים, ומהווה אטרקציה לכל אורח שיגיע לבקר. רכישת טרמפולינה לחצר הפכה להיות פופולארית מאד בשנים האחרונות בקרב בעלי בתים פרטיים. לפני רכישת טרמפולינה חשוב להתייחס לכמה קריטריונים, כדי לקנות את הטרמפולינה שתספק הכי הרבה הנאה ושימוש לבני המשפחה במשך שנים. 

קריטריונים לבחירת טרמפולינה לחצר

גודל: ככל שהטרמפולינה גדולה יותר, כך היא מאפשרת יותר אפשרויות משחק: סלטות באוויר ותרגילים שונים. טרמפולינות קטנות מאפשרות לבצע מספר תרגילים מוגבלים. גודל הטרמפולינה חשוב גם מבחינת גילאי המשתמשים ומשקלם. ככל שהטרמפולינה גדולה יותר, היא יכולה לשאת משקל רב יותר. טרמפולינה קטנה לא תצליח להחזיק אדם גדול מימדים. גודל הטרמפולינה הוא קריטריון חשוב מבחינת אפשרויות השימוש בה, אך כמובן שגודל הטרמפולינה צריך להתאים גם לחצר עצמה. לפני רכישת הטרמפולינה ערכו מדידות בחצר ובדקו איזה גודל של טרמפולינה יוכל להיכנס בנוחות לחצר שלכם. 

איכות: טרמפולינה לחצר נועדה לשעשוע, פעילות גופנית והנאה, אך אסור לטעות בה. טרמפולינה שאינה איכותית ובטיחותית עלולה להיות מסוכנת. טרמפולינה איכותית חייבת להיות בעלת תקן ממכון התקנים. בנוסף, יש לבדוק את מרכיבי הטרמפולינה:

קפיץ: האורך הנכון והבטיחותי הוא בין 17-22 ס"מ. בנוסף הקפיץ להיות חזק מאד. וניתן למתיחה רק באמצעות מותחן קפיצים. קפיץ שניתן למתיחה ביד אינו איכותי ועלול להיות מסוכן. 

מספר קפיצים: מספר הקפיצים בטרמפולינה איכותית הינו סטנדרטי: 80 קפיצים לקוטר של 360 ס"מ, ו 96 קפיצים לקוטר של 430 ס"מ. מספר גדול או קטן עלול לפגוע בבטיחות או באיכות הטרמפולינה. 

ריפוד: ישנה חשיבות לעובי הריפוד, כובד הריפוד (עדיף ריפוד כבד מריפוד קל) החומר ממנו הוא עשוי (מומלץ שהריפוד יהיה עשוי מויניל או pvc משום שאלה חומרים עמידים בפני קרני UV ואינם מתבלים מעמידה בשמש). 

מסגרת הטרמפולינה: צריכה להיות עשויה מפלדת אל-חלד, שעברה תהליך של גוולון (תהליך של טבילת הפלדה בחומר מיוחד המונע חלודה). המסגרת צריכה להיות חזקה: עשויה מחומר חזק ובעובי מספיק, ועשויה מחוליות כך שתהיה יציבה ובטיחותית גם על משטח שאינו ישר. 

טרמפולינה לחצר  הבטיחות חשובה מכל

ברכישת טרמפולינה לחצר יציעו לכם אביזרים נלווים או צבעים מיוחדים. אלמנטים אלה נחמדים, אך האיכות והבטיחות חשובות מכל. 

 

לייבסיטי - בניית אתרים